Akcia
  • Roll over image to zoom in

SUNWARRIOR Omega 3, 60 kapsúl

33,99€

36,86€

Vypredané

  • Bez DPH: 28,33€
  • Výrobca: SUNWARRIOR
  • Kód produktu: 8001
  • Dostupnosť: Vypredané

Sunwarrior idú rovno ku zdroju a rastlinné Omega-3 DHA + EPA sú získavané priamo z morských rias. Sú pestované udržateľným spôsobom a zbierané pre bio dostupné mastné kyseliny Omega-3, 6, 7 a 9. Mimo to sa vyznačujú obsahom polárnych lipidov a chlorofylov, ktoré sú známe pre svoju schopnosť znižovať zápaly a podporovať zdravie zraku, kĺbov a kardiovaskulárneho systému.


PREČO OMEGA 3?

Morské zdroje ako napríklad ryby a kôrovce neprodukujú omega-3 nenasýtené mastné kyseliny ale skôr ich zhromažďujú ich zásoby z rias, ktoré konzumujú, vo svojom tukovom tkanive. Tiež sa tu zadržujú nečistoty z prostredia a priemyslovej výroby, tým pádom oleje extrahované z týchto tkanív obsahujú vysokú koncentráciu toxínov. Lepšia využiteľnosť ako u rybieho tuku


Olej z rias a AlmegaPL®

Je získavaný priamou cestou z čistých morských rias a extrahovaný z prírodných kmeňov mikrorias, ktoré obsahujú fosfolipidy a glykolipidy, umožňujúce vášmu telu využiť viac omega-3, oproti produktom na báze kôrovcov a rybieho tuku. Tento tuk obsahuje DHA, ktoré tvorí až 97% omega-3 tukov v mozgu a prirodzene obsahuje vysoké množstvo EPA.


DHA - Dokosahexaenová kyselina

DHA je považovaná za esenciálnu pre správny vývoj a rast mozgovej kôry, pretože priaznivo pôsobí na pohyblivosť a prispôsobivosť neurónov a zároveň zlepšuje komunikáciu medzi neurónmi. Bolo dokázané, že DHA spomaľuje degeneračné procesy mozgu, zlepšuje krátkodobú i dlhodobú pamäť, zvyšuje ostrosť zraku a zlepšuje kvalitu života. Nedostatok DHA môže vyústiť v problémy s učením či v počiatok Alzheimerovej choroby.


EPA - Eikosapentaenová kyselina

Je známa predovšetkým pre svoje protizápalové vlastnosti, ktorých dosahuje zabraňovaním zlúčenia molekúl zodpovedných za vznik zápalu. EPA je tiež oceňovaná pre svoju schopnosť zlepšovať mentálnu stabilitu, a tiež je dokázané, že je najlepším spôsobom pre zlepšenie nálady. EPA naviac podporuje kardiovaskulárny a imunitný systém.


Chlorofyl - Rastlinný pigment

Chlorofyl je rastlinný pigment, ktorý pohlcuje potenciálne karcinogény a blokuje ich absorpciu. Chlorofyl naviac zvyšuje účinok detoxikácie tým, že sa zbavuje toxínov prirodzenou cestou spomaľuje rast škodlivých baktérií (blahodárne pre liečenie rán). Zrýchlením metabolizmu tiež zlepšuje trávenie a pomáha s udržiavaním optimálnej telesnej váhy.


ALA - Alfa-lipoová kyselina

ALA je esenciálna mastná kyselina s krátkym reťazcom, ktorý sa premieňa na dlhý do podoby kyselín EPA a DHA.


Polárne lipidy - Rozpustné v oleji a vode

AlmegaPL® obsahuje fosfolipidy a glykolipidy, vďaka čomu sa stáva jedinečným doplnkom stravy, rozpustným ako v oleji, tak vo vode. Produkty s obsahom omega-3 z rybieho tuku sa v žalúdku oddelia a plávajú na povrchu žalúdočnej kyseliny, čo spôsobuje nepríjemnú "rybiu pachuť". AlmegaPL® polárne lipidy sú biologicky dostupné a umožňujú omega-3 rýchle vstrebanie a transport esenciálnych mastných kyselín do čriev a krvného riečiska. Zloženie

Olej z rias & AlmegaPL® (omega 3 nenasýtené mastné kyseliny: EPA, DHA; omega 6, omega 7 a omega 9 nenasýtené mastné kyseliny, polárne lipidy), chlorofyl.

Ostatné: vegánske softgel kapsule (non-GMO kukuričný škrob, extrakt z morských rias, rastlinný glycerín, sorbitol z non-GMO kukurice), čistená voda, citrónový olej.Odporúčané dávkovanie

2 kapsule denne
Nutričné hodnoty

Odporúčaná denná dávka (2 kapsule)

Energetická hodnota

20 kcal/84 kJ

Tuky

2 g

Cholesterol

13 mg

Olej z rias

1650 mg

Omega nenasýtené mastné kyseliny

693 mg

Omega 3 nenasýtené mastné kyseliny

627 mg

EPA (kyselina eikosapentaenová)

113 mg

DHA (kyselina dokosahexaenová)

500 mg

Ostatné

14 mg

Omega 6 nenasýtené mastné kyseliny

20 mg

Omega 7 nenasýtené mastné kyseliny

36 mg

Omega 9 nenasýtené mastné kyseliny

10 mg

Polárne lipidy

60 mg

Chlorofyl

8 mg

Balené v jantárovom skle, rezistentnom voči UV žiareniu.

Množstvo: 60 kapsúlInformácie

  • Nie je náhradou pestrej stravy
  • Ukladajte mimo dosah detí
  • Skladujte na chladnom, temnom a suchom mieste
  • Neprekračujte odporúčanú dennú dávku
  • Nie je určené pre deti do 3 rokov, tehotným a dojčiacim ženám


Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie