Akcia
  • Roll over image to zoom in

SCITEC NUTRITION EURO VITA-MINS 120 TABLIET

6,90€

9,34€

1 ks

  • Bez DPH: 5,75€

Komplex životu dôležitých vitamínov a minerálnych látok
Naša EURO VITA–MINS formula obsahuje 23 najdôležitejších vitamínov a minerálnych látok, vo vyhovujúcich množstvách. Spomedzi životu dôležitých vitamínov, prispieva vitamín C k normálnej činnosti imunitného a nervového systému, tlmeniu vyčerpania, a pocitu únavy. Vitamín B2 prispieva k normálnemu videniu a udržiavaniu normálneho stavu červených krviniek. Spomedzi dôležitých minerálnych látok zohráva zinok úlohu pri udržiavaní normálnej plodnosti a rozmnožovacej schopnosti, pri udržiavaní normálnej hladiny testosterónu, a prispieva k normálnej látkovej premene makroživín. Selén prispieva k udržiavaniu normálneho stavu vlasov, nechtov a k ochrane buniek pred oxidatívnym stresom. Koenzým Q10 je látka podobná vitamínom, ktorý sa podieľa na tvorbe bunkovej energie. Orgány s najväčšími nárokmi na energiu – akým je srdce, pečeň a obličky – majú najvyššiu koncentráciu CoQ10.
* Vedecky dokázané tvrdenia Európskym úradom pre bezpečnosť potravín (EFSA), povolené Európskou komisiou (EC).
 

Dávkovanie:

Odporúča sa užívať 4 tablety (1 dávku) Euro Vita-Mins denne spolu s jedlom. Možno užiť celú dávku naraz, alebo rozdelenú na 2 tablety ráno a 2 tablety večer.
 

Informácia pre alergikov:

Produkt môže obsahovať stopy mliečnych, vaječných a sójových bielkovín, gluténu, a arašidov!

 
Upozornenie:

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku! Produkt nie je náhradou vyváženej, rozmanitej stravy a zdravého životného štýlu! Skladujte mimo dosahu detí!
 

Balenie:

120 tabliet – 30 dávokNapísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie