UNIVERSAL

UNIVERSAL

Rok 1977 znamenal pre nadšencov kulturistiky zlatú éru. Film Pumping Iron, v ktorom okrem iných hviezdil Arnold Schwarzenegger, zmenil celú generáciu, pritiahol k budovaniu lepšej postavy a sily široké spektrum populácie. Na podujatí Mr. Olympia v New York City, v roku 77 zvíťazil Frank Zane. V rovnakom čase bola založená spoločnosť Universal Nutrition v mestečku Linden. To leží 15 minút jazdy od Perth Amboy, rodiska známeho amerického kulturistu a vzpierača Johna Carrolla Grimeka (1910 - 1998).


Universal Nutrition je "stará škola", pre ktorú potrasenie rukou znamená viac ako gesto a dôveru zákazníka si vážia rovnako ako kedysi. Aj keď sa výroba rozšírila, technológie výrazne zlepšili a suroviny sú o niečo dostupnejšie, Universal stále myslí "v malom" - svoju klientelu si budujú od zákazníka k zákazníkovi a spokojnosť každého jedného z nich je rovnako dôležitá.


Universal Nutrition pevne verí, že:

  • Sila sa nezväčšuje iba cvičením, je to o celkovom spôsobe života. Sila a túžba napredovať sa skrýva v srdci každého človeka. Preto sila budovaná v posilňovni reprezentuje silu mysle a charakteru.
  • Komunita je vždy silnejšia ako jednotlivec. Dosiahnuť cieľ vo svete fitness môže na prvý pohľad vyzerať ako osamelá cesta, ale nemusí to tak byť. Deliť sa navzájom o podporu, múdrosť a informácie je dôležitá súčasť dlhotrvajúceho úspechu.
  • Ak niečo nezažívate vo svojom živote, nemôžete o tom hovoriť autenticky a presvedčivo. Preto Universal tvoria atléti, ktorí tvrdo trénujú, dávajú si pozor na to, čo jedia a používajú produkty, ktoré vyrábajú.UNIVERSAL Animal Flex 44 sáčkov
Akcia
-22 %

Universal ANIMAL FLEX je doplnok extrémne posilňujúci väzy, kĺby a šľachy. Tento preparát bol opakov..

Vypredané
39,99€ 31,21€
UNIVERSAL ANIMAL PAK 44 sáčkov
Akcia
-24 %

Universal Animal Pak - komplexný zdroj vitamínov a minerálovUniversal Animal Pak je multivitamín, kt..

Na sklade
46,00€ 34,99€
Zobrazenie 1 až 2 z 2 (1 stránok)