• Roll over image to zoom in

SCITEC NUTRITION MACATRON 108CAPS

23,72€

2 ks

  • Bez DPH: 19,77€

MACATRON

HARDCORE OPTIMALIZÁCIA TESTOSTERÓNU A ESTROGÉNU: TESTOSTERÓNOVÝ KOMPLEX ZLOŽIEK MACA, TESTOFEN®, A DAA.


MACATRON je vycibreným matrixom pre podporu optimalizácie hladiny testosterónu, estrogénu, a podporu libida, s obsahom dôkladne vyberaných 13 účinných látok. DAA (kyselina D-asparágová) a zložky liečivých rastlín - medzi nimi aj MACA - zabezpečujú dôležité vitamíny a minerálne látky.

MACA je používaná vo všeobecnosti ako afrodiziakum. Tento koreň je legendou, čo sa týka účinkov zvyšovania sexuálnej aktivity.

Testofen® je výťažkom z rastliny senovka grécka, s minimálne 50%-ným Fenuside™ obsahom. Senovka grécka je dobre známou, mnohostrannou liečivou rastlinou, obsahujúcou viac než 100 rôznych rastlinných účinných látok, vrátane Furostanových saponínov a Steroidných saponínov. Senovku grécku využívajú z viacerých hľadísk. Testofen® preukázateľne zvyšuje sexuálnu aktivitu, popritom pomáha udržiavať sexuálne zdravie a objem svalovej hmoty. Saponínové glykozidy, ktoré sú štandardizované na Testofen® sa nazývajú Fenuside™.


MACATRON obsahuje bór a flavonoid quercetin, ktorý pomáha zabraňovať testosterónu na estrógén. Taký istý účinok má aj Mangostan. Ligníny žihľavy môžu prispieť k zníženiu hormonálnej väzby globulínu (SHBG), s testosterónom, čo môže pomáhať v tom, aby mal organizmus k dispozícii viac voľného testosterónu, ktorý je v organizme aktívnou formou. Najvhodnejšie je používať výťažky z koreňa žihľavy, spolu s výťažkami Serenoe plazivej.


Vitamín B5 (kyselina pantoténová) zohráva úlohu pri správnej syntéze a látkovej premene steroidných hormónov, vitamínu D, a niektorých látok, zúčastňujúcich sa pri prenose podnetov. Vitamín B6 zohráva úlohu pri regulácii hormonálnych procesov, a prispieva k tlmeniu únavy a pocitu vyčerpanosti. Vitamín D prispieva k normálnej činnosti svalstva a zohráva úlohu pri procesoch delenia buniek. Zinok prispieva k normálnej plodnosti, k normálnemu rozmnožovaniu sa, ako aj k udržiavaniu normálnej hladiny testosterónu v krvi.*


MACATRON možno kombinovať s jednozložkovými Tribulusovými produktmi.


*Vedecky dokázané tvrdenia Európskym úradom pre bezpečnosť potravín (EFSA) povolené Európskou komisiou (EC)


Odporúčané dávkovanie

Odporúča sa užívať 4 kapsuly denne (2 kapsuly ráno k jedlu a 2 kapsuly večer k jedlu).


Zloženie

Kyselina D-asparágová, extrakt z listu Urtica dioica (10:1), hovädzia želatína, extrakt z koreňa Lepidium meyenii, protihrudkujúca láta: stearan horečnatý; extrakt zo semien Avena sativa (5:1), extrakt z kôry plodu Garcinia mangostana (10:1), Quercetin extrakt z výhonov Sophora japonica (84%), extrakt z plodov Serenoa repens (12:1), Testofen® extrakt zo semien Trigonella foenum-graecum (Testofen®, Fenuside™: min. 50%), kyselina boritá, monohydrát síranu zinočnatého, farbivá: oxid titaničitý; kolekalciferol, D-pantotenát vápenatý, pyridoxínhydrochlorid.


Tabuľka nutričných hodnôt


1 dávka (4 kapsuly)

RVH*

Vitamín B5 

1,8 mg

30%

Vitamín B6

0,84 mg

60%

Vitamín D3

5,0 mcg

100%

Zinok

6,0 mg

60%

Boron

3,6 mg

-

Quercetin dihydrat

100 mg

-

MACATRON COMPLEX

D-Asparatic Acid (1000 mg), Nettle extract (600 mg), Maca powder (400 mg), Avena extract (100 mg), Testofen® Fenugreek extract (100 mg), Mangosteen extract (100 mg), Saw Palmetto extraxt (100 mg)

2400 mg

-

*RVH - Referenčná výživová hodnota dospelého.


Informácie

  • Produkt môže obsahovať stopy mliečnych, sójových, vaječných bielkovín, gluténu, arašidov, lieskových orieškov, rýb a morských plodov!
  • Neprekračujte odporúčanú dennú dávku!
  • Produkt nie je náhradou vyváženej, rôznorodej stravy a zdravého životného štýlu.
  • Uchovávajte uzamknuté pred malými deťmi.

 

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie