Akcia
  • Roll over image to zoom in

SCITEC NUTRITION DAA PRO BLACK EDITION 100 KAPSÚL

5,50€

31,68€

1 ks

  • Bez DPH: 4,58€

!TENTO PRODUKT JE PO EXSPIRÁCII! DÁTUM SPOTREBY JE DO 20.11.2021


Pokročilý DAA komplex

DAA PRO obsahuje populárnu kyselinu d-asparágovú v kombinácii s N-dimetylglycínom, zinkom a kyselinou pantoténovou. Zinok používame pre udržiavanie normálnej hladiny testosterónu v krvi, prispieva k normálnej plodnosti a reprodukčnej schopnosti, a zohráva tiež dôležitú úlohu pri normálnej syntéze bielkovín.٭ Kyselina pantoténová prispieva k normálnej syntéze a látkovej premene steroidných hormónov, vitamínu D, jednotlivých neurotransmitérov, k tlmeniu vyčerpania a pocitu únavy.٭


Užívanie doplnku výživy DAA sa teší veľkej popularite v kruhu kulturistov i v kruhu športovcov rôznych športových odvetví, ktorí sa zdržiavajú užívania anabolických steroidov. Prečo by ste neužívali našu, v plnej miere legálnu komplexnú formulu DAA, ktorá sa zakladá na vedecky podložených účinných látkach?


* Vedecky dokázané tvrdenia Európskym úradom pre bezpečnosť potravín (EFSA), povolené Európskou komisiou (EC).

 


Dávkovanie:


Užite 4 kapsule denne: 2 ks ráno a 2 ks večer spolu s jedlom. Odporúča sa užívať formou kúry, po 1 mesiaci užívania sa odporúča 1 mesačná prestávka.

 


Informácia pre alergikov:


Produkt môže obsahovať stopy mliečnych, sójových, vaječných bielkovín, gluténu, arašidov, lieskových orieškov, rýb a morských plodov!

 


Upozornenie:


Neprekračujte odporúčanú dennú dávku! Produkt nie je náhradou vyváženej, rôznorodej stravy a zdravého životného štýlu! Skladujte mimo dosahu detí!

 


Balenie:


100 kapsúl – 25 dávok


Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie