Akcia
  • Roll over image to zoom in

SCITEC NUTRITION 100% WHEY ISOLATE 2000g

45,40€

54,66€

Vypredané

  • Bez DPH: 37,83€

Dostupné možnosti

100% Whey Isolate” je proteín vynikajúcej kvality, vyrobený výlučne z mliečnej srvátky! Srvátkové „izoláty“ sú najčastejšie vyrábané tak, aby obsahovali vyšší podiel bielkovín, než „srvátkové koncentráty“. To znamená, že „izoláty“ sa vyznačujú nižším obsahom cukru (laktózy) a tuku! Bielkoviny sú zdrojom životu dôležitých aminokyselín a dusíka, ktoré sú nevyhnutné pre množenie tkanív a ich udržiavanie v tele. Preto 100% Whey Isolate prispieva k zvyšovaniu svalovej hmoty, k jej udržiavaniu a tiež k udržiavaniu zdravia kostí.*


Bielkoviny pochádzajúce z mlieka, sú kompletnými bielkovinami, pretože zabezpečujú pre organizmus všetky potrebné aminokyseliny; vrátane 9-tich aminokyselín, ktoré si organizmus nedokáže vytvoriť a ktoré je nutné prijať v strave (sú to menovite: Histidín, Izoleucín, Leucín, Lyzín, Methionín, Fenylalanín, Treonín, Tryptofán, Valín). „100% Whey Isolate” obsahuje aj pridaný l-glutamín, aminokyselinu s najväčším zastúpením v ľudskej krvi.


*Vedecky dokázané, tvrdenia povolené Európskym úradom pre bezpečnosť potravín (EFSA).


Dávkovanie:


Rozmiešajte 1 dávku (25g – 2/3 odmerky) prášok Whey Isolate v 300ml vody alebo v inej tekutine a užívajte po tréningu.


Informácia pre alergikov:


Produkt môže obsahovať stopy mliečnych, sójových, vaječných bielkovín, gluténu, arašidov a lieskových orieškov!

 


Upozornenie:


Neprekračujte odporúčanú dennú dávku! Produkt nie je náhradou vyváženej, rôznorodej stravy a zdravého životného štýlu! Uchovávajte uzamknuté pred malými deťmi!

 


Príchute:


čokoláda, vanilka


Balenie:


2000 g -80 dávok

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie