Akcia
  • Roll over image to zoom in

SCITEC NUTRITION 100% WHEY PROTEIN PROFESSIONAL 500g

12,90€

14,34€

30 ks

  • Bez DPH: 10,75€

Dostupné možnosti


„100% Whey Protein Professional” je vynikajúcou bielkovinovou zmesou srvátkových bielkovín, a to srvátkového koncentrátu a srvátkového izolátu! Bielkoviny sú zdrojom dôležitých aminokyselín a dusíka, ktoré sú nevyhnutné pre množenie tkanív a ich udržiavanie v tele. Preto 100% Whey Protein Professional prispieva k zvyšovaniu svalovej hmoty a tiež k jej udržiavaniu.* Srvátkové bielkoviny pochádzajúce z mlieka, sú kompletnými bielkovinami, pretože zabezpečujú pre organizmus všetky potrebné typy aminokyselín, vrátane 9-tich aminokyselín, ktoré si organizmus nedokáže vytvoriť a ktoré je nutné prijať v strave (sú to menovite: Histidín, Izoleucín, Leucín, Lyzín, Methionín, Fenylalanín, Treonín, Tryptofán, Valín). „100% Whey Protein Professional” obsahuje aj ďalšie pridané zložky: „Aminokyselinový matrix“, ktorý zabezpečuje ďalšie extra aminokyseliny, menovite L-leucín, L-glutamín a taurín. Naviac naša formula obsahuje zmes tráviacich enzýmov z Papaínu a Bromelaínu!


*Vedecky dokázané, tvrdenia povolené Európskym úradom pre bezpečnosť potravín (EFSA).


Dávkovanie:


Vymiešajte denne 1 dávku (30 g – ¾ odmerky) prášku v 250 ml vody, mlieku alebo inej tekutine, v prvom rade po tréningu.

 


Informácia pre alergikov:


Produkt môže obsahovať stopy mlieka, vajec, sóje, arašidov, orieškov, rýb a morských plodov!
 


Upozornenie:


Produkt nie je náhradou rozmanitej stravy a zdravého životného štýlu! Skladujte mimo dosahu detí! Neprekračujte odporúčanú dennú dávku!


Príchute:


čokoláda, jahoda, vanilka, banán, čokoláda- kokos, čokoláda- cookies & cream, čokoláda- oriešok,  jahoda- biela čokoláda,  kiwi- banán, citrón- syrová torta,


 Balenie:


500 g – 16 dávok


Nutričné Hodnoty: 


Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie