Akcia
  • Roll over image to zoom in

SCITEC NUTRITION 100% WHEY PROTEIN PROFESSIONAL 5000G

72,99€

87,47€

Vypredané

  • Bez DPH: 60,83€

Dostupné možnosti


„100% Whey Protein Professional” je vynikajúcou bielkovinovou zmesou srvátkových bielkovín, a to srvátkového koncentrátu a srvátkového izolátu! Bielkoviny sú zdrojom dôležitých aminokyselín a dusíka, ktoré sú nevyhnutné pre množenie tkanív a ich udržiavanie v tele. Preto 100% Whey Protein Professional prispieva k zvyšovaniu svalovej hmoty a tiež k jej udržiavaniu.* Srvátkové bielkoviny pochádzajúce z mlieka, sú kompletnými bielkovinami, pretože zabezpečujú pre organizmus všetky potrebné typy aminokyselín, vrátane 9-tich aminokyselín, ktoré si organizmus nedokáže vytvoriť a ktoré je nutné prijať v strave (sú to menovite: Histidín, Izoleucín, Leucín, Lyzín, Methionín, Fenylalanín, Treonín, Tryptofán, Valín). „100% Whey Protein Professional” obsahuje aj ďalšie pridané zložky: „Aminokyselinový matrix“, ktorý zabezpečuje ďalšie extra aminokyseliny, menovite L-leucín, L-glutamín a taurín. Naviac naša formula obsahuje zmes tráviacich enzýmov z Papaínu a Bromelaínu!


*Vedecky dokázané, tvrdenia povolené Európskym úradom pre bezpečnosť potravín (EFSA).


Dávkovanie:


Vymiešajte denne 1 dávku (30 g – ¾ odmerky) prášku v 250 ml vody, mlieku alebo inej tekutine, v prvom rade po tréningu.

 


Informácia pre alergikov:


Produkt môže obsahovať stopy mlieka, vajec, sóje, arašidov, orieškov, rýb a morských plodov!

 


Upozornenie:


Produkt nie je náhradou rozmanitej stravy a zdravého životného štýlu! Skladujte mimo dosahu detí! Neprekračujte odporúčanú dennú dávku!


Príchute:


čokoláda, jahoda, vanilka, banán, cappuccino, karamel, čokoláda- kokos, čokoláda- oriešok, jahoda- biela čkoláda, vanilka- lesné plody

 


Balenie:


5000 g – 166 dávok


Nutričné hodnoty:


Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie