Akcia
 • Roll over image to zoom in

REFLEX 3D PROTEIN 1800 g

49,50€

74,50€

Vypredané

 • Bez DPH: 41,25€

REFLEX 3D PROTEIN

Nástupca Peptide Fusion je tu a svojho legendárneho predchodcu dokonca prekonáva!

3D Protein od Reflex Nutrition je svetovo prvý a jediný proteín s postupným účinkom, ktorý obsahuje natívne srvátkový proteín, micelárny kazeín a izolát vaječnej bielkoviny v pomere 45:45:10. Vznikol tak doslova úplne nový typ vysoko kvalitného viaczložkového proteínu ponúkajúceho výnimočné výživové parametre a 77% obsah bielkovín u všetkých príchutí - žiadny iný viaczložkový proteín s týmto zložením nič také ponúknuť nemôže.


Hlavné benefity produktu

 • Obsah troch unikátnych zdrojov proteínu: natívnej srvátkovej bielkoviny, micelárneho kazeínu a izolátu vaječnej bielkoviny v ideálnom pomere 45:45:10
 • Tri rôzne fázy trávenia: pomalá, stredná a rýchla
 • 77% obsah bielkovín u všetkých príchutí
 • Obsah troch typov priateľských probiotík
 • Natívny srvátkový proteín a kazeín z mlieka od kráv z európskych chovov živených výhradne trávou = maximálne možná účinnosť a čistota


45% Natívne srvátkový proteín

Rýchlo uvoľňovaný proteín, ktorý je bezprostredne trávený a do tela sa takmer okamžite dostávajú potrebné živiny. Pochádza z mlieka od kráv z európskych chovov živených výhradne trávou a vďaka natívnej technológii ide o najčistejší a najviac prírodnú formu srvátkového proteínu, ktorá existuje. Je vo svojej prirodzenej, prírodou vytvorenej a nedotknutej podobe z čerstvého mlieka.

U natívnej technológii je najväčším umením extrakcia čistých srvátkových molekúl priamo z čerstvého mlieka bez poškodenia proteínu. Výhodou je tiež jedna pasterizácia - bežne sa pasterizuje dvakrát, kvôli čomu dochádza k denaturizácii proteínových molekúl. Celý proces spracovania naviac prebieha pri len desiatich stupňoch celzia.

Výroba proteínu Native Whey je bezpochyby jedným z najdrahších a časovo najnáročnejších spôsobov spracovania, špeciálne, keď musí prebiehať v súlade so striktnou normou ISO9001. Preto si naň môže technologicky trúfnuť len pár mliekareň na svete a práve preto ide o formu, ktorá je u proteínu tak vzácna, a ktorá prináša výsledky, aké by u bežného proteínu získaného zo srvátky neboli vôbec možné.

Native Whey obsahuje viac aminokyselín s rozvetveným reťazcom, až o 16% viac L-Leucínu, viac esenciálnych aminokyselín a skoro o 40% viac cystínu ako bežný srvátkový proteín.


45% Micelárny kazeín

Micelárny kazeín je v tele trávený pomaly, vďaka čomu zaisťuje postupný a stály prísun aminokyselín do krvného obehu. Rovnako ako natívny srvátkový proteín aj kazeín pochádza z európskych chovov - firma Reflex Nutrition nedováža mliečne či srvátkové produkty z USA, nakoľko je tam veľmi rozšírené používanie rastových hormónov a antibiotík. Pri výrobe je rovnako použitá ultra jemná filtrácia a nízke teploty pre zachytenie každej proteínovej molekuly, ktorá sa v čerstvom mlieku vyskytuje, v jej prirodzenej a neporušenej podobe, zatiaľ čo sa vyfiltruje nepotrebný tuk a cukry. Výsledkom je čistý, nedenaturovaný, natívny micelárny kazeín špičkovej kvality.


10% Izolát vaječnej bielkoviny

Vaječné bielka sú vedľa srvátkového proteínu so svojou výživovou hodnotou 100 a stredne rýchlou dobou trávenia druhou surovinou na špici obľúbenosti priaznivcov kulturistiky a fitness po desaťročia. Izolát vaječnej bielkoviny už sa v proteínoch kvôli vysokej cene ako hlavná zložka nepoužíva, zároveň ale jeho kvality prekoná len máločo, a preto je obsiahnutý aj v 3D Proteine.


Patented LAB2PRO® Friendly Bacteria

3D Protein okrem trojfázovej formule obsahuje priateľské baktérie druhov Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium bifidum a Lactobacillus rhamnosus patentovanej značky LAB2PRO®. Baktérie sú vypestované pomocou špeciálnej technológie, vďaka ktorej získavajú ochranu, ktorá zaisťuje, že sa do zažívacieho traktu dostanú nepoškodené.


Porovnanie % obsahu bielkoviny u 3D Proteinu a dvoch proteínov inej značky:Balenie: 1,8 kg


Odporúčané dávkovanie

Rozmiešajte 35 g (približne 3 zarovnané 25 ml odmerky) s 350 ml vody v shakeri alebo mixéri pre dosiahnutie jemnej konzistencie. Pre silnejšiu, krémovejšiu alebo intenzívnejšiu chuť, rozmiešajte s menším množstvom vody alebo mlieka. Konzumujte 2-3 dávky denne.


Nutričné informácie

Výživové údaje (príchuť čokoláda)

v 100 g

v 35 g*

Energetická hodnota

1460 kJ / 344 kcal

511 kJ / 120 kcal

Tuky

1,0 g

0,6 g

- z toho nasýtené mastné kyseliny

0,6 g

0,3 g

Sacharidy

5,5 g

2 g

- z toho cukry

2,0 g

<0,2 g

Vláknina

2,5 g

<0,2 g

Bielkoviny

77 g

28 g

Soľ

0,85 g

0,3 g

Bifidobacterium Bifidum

600 000 000 MO

210 000 000 MO

Lactobacillus Rhamnosus

600 000 000 MO

210 000 000 MO

Lactobacillus Acidophilus

600 000 000 MO

210 000 000 MO

* 1 dávka odpovedá 35 g. Balenie obsahuje 51 dávok.

MO - mikroorganizmov v čase výroby.


Zloženie

3D proteínová zmes (94%) (45% micelárny kazeín, 45% natívny srvátkový proteín), proteínový izolát (vaječný bielok) (10%), kakaový prášok, aróma, zahusťovadlo celulózová guma, sladidlá (sukralóza, steviol-glykozidy), LAB2PRO® probiotické kultúry (Bifidobacterium Bifidum, Lactobacillus Rhamnosus, Lactobacillus Acidophilus), protihrudkujúca látka oxid kremičitý.


Upozornenie

 • Dodržiavajte odporúčaný postup dávkovania!
 • Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy.
 • Ukladajte mimo dosahu detí.
 • Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.
 • Nie je náhradou pestrej stravy.
 • Skladujte v chlade a suchu.
 • Po otvorení a použití vždy pevne uzavrite nádobu.
 • Skonzumujte do 3 mesiacov od otvorenia alebo do dátumu minimálnej trvanlivosti uvedeného na obale).
 • Môže obsahovať stopy mäkkýšov, rýb a lepku.


Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie