Akcia
  • Roll over image to zoom in
  • Roll over image to zoom in

SWEDISH Fucked Up Joker - Swedish Supplements 300g

24,99€

29,88€

Vypredané

  • Bez DPH: 20,83€

Dostupné možnosti

POPIS


Fucked Up Edícia Joker.


Predtréningovka iba pre skutočne tvrdo trénujúcich športovcov. Číslo jedna vo svete Vikingov.


Beta alanín zvyšuje koncentráciu karnozínu vo svaloch. Karnozín zvyšuje schopnosť svalov trénovať tvrdšie a dlhšie. Taktiež zabraňuje vzniku kyseliny mliečnej počas intenzívneho cvičenia, a tým znižuje únavu. Výborný je pre športy, ktoré vyžadujú výbušnú akciu, napr. šprint, silový tréning alebo boxovanie a pre vytrvalostných športovcov, ktorí chcú oddialiť únavu.


Tri kreatín malát je tvorený väzbou 3 molekúl kreatínu s 1 molekulou kyseliny jablčnej. Je charakterizovaný aj oveľa lepšou rozpustnosťou vo vode, než bežný kreatín monohydrát a väčšou chemickou stabilitou, čo ho robí veľmi odolným v kyslom prostredí tráviaceho traktu. Nezadržiava vodu ako kreatín monohydrát a je maximálne biologicky dostupný.


Tri-metyl glycín alebo betaín je prírodná látka, ktorá sa extrahuje z cukrovej repy a patrí do skupiny vitamínov B. Má hepatoprotetické účinky, teda chráni pečeň pred toxickými látkami.


Extrakt z Láskavca metlinatého, ktorý patrí medzi takzvané nepravé obilniny a považuje sa za 1 z najvýživnejších rastlín na svete má najvyšší obsah proteínov zo všetkých obilnín. Obsahuje aminokyselinu lyzín, ktorá podporuje tvorbu mozgových buniek.


Cholín bitartrát je cholín kombinovaný s kyselinou vínnou. Vďaka tejto väzbe cholínu a kyseliny vínnej sa zvyšuje biologická dostupnosť. Cholín je prekurzor acetylcholínu, prirodzene sa vyskytujúceho neurotransmiteru v mozgu, ktorý zohráva dôležitú úlohu pri nervových a svalových funkciách, vrátane formovania spomienok, logického uvažovania a schopnosti sústrediť sa.


Kofeín je veľmi známym stimulantom pomáhajúcim zlepšiť koncentráciu a zvýšiť ostražitosť. Zvyšuje energetické hladiny,  účinnosť reakčných časov a zlepšuje sústredenie.


Extrakt zo Schizandry čínskej je 1 z najcennejších bylín používaných v tradičnej čínskej medicíne, ktorá je už po dlhé stáročia cenená pre svoje povzbudzujúce účinky. Odporúča sa ako podporný prostriedok pri vyčerpaní organizmu a to ako pri fyzickom, tak psychickom. Je to tonikum, úspešne používané proti únave, dokonca aj proti chronickému únavovému syndrómu. Používa sa aj na liečbu astmy, depresie, kašľa, stresu, búšenia srdca, nespavosti, predčasnej ejakulácie, sexuálnej averzie a všeobecne na podporu krvného obehu.


Rozchodnica ružová je účinný adaptogén. Zvyšuje odolnosť organizmu pri stresových situáciách a zlepšuje schopnosť odolávať zmeneným podmienkam. Podľa doterajších výskumov Rhodiola účinne zvyšuje fyzické schopnosti a znižuje dobu rekonvalescencie po zranení, či športovom vyčerpaní. Je účinná aj pri psychickom vyčerpaní vďaka schopnosti zvýšiť hladinu serotonínu (hormónu šťastia).


Vitamín B3 alebo aj niacín prispieva k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie, k správnemu fungovaniu nervového systému, k správnej funkcii psychiky, k zachovaniu zdravých slizníc, k udržaniu zdravej pokožky a k zníženiu vyčerpania a únavy.


Extrakt z Čierneho pepra podporuje imunitný systém, má antiseptické účinky, ochraňuje bunky, detoxikuje organizmus, ale aj podporuje trávenie a metabolizmus. Podporuje lepšie vstrebávanie prijatých látok.


Vitamín B6 prispieva k normálnej látkovej premene bielkovín a glykogénu, a znižuje únavu a vyčerpanie.


Výhody:

  • Masívna energia
  • S najmodernejším kofeínom HCL
  • Pridaný silný adaptogén Rhodiola


Dávkovanie:

Maximálna denná dávka je 10 g. Zmiešajte 10 g s 300 ml studenej vody a užívajte 20-30 minút pred tréningom. Pre zistenie tolerancie začnite s nižšou dávkou, 5 g. 


Nutričné hodnoty:


Veľkosť jednej dávky : ( príchuť Angry Pineapple )10 g
Počet dávok v balení30 g
Fucked Up Joker Formula10 g
Beta alanín3000 mg
Tri kreatín malát3000 mg
Tri-metyl glycín1546 mg
Extrakt z Láskavca metlinatého500 mg
Cholín bitartrát500 mg
Kofeín HCI300 mg
Extrakt zo Schizandri čínskej300 mg
Rozchodnica ružová300 mg
Vitamín B310 mg
Extrakt z čierného pepra ( 95% piperín)5 mg
Vitamín B6 ( pyridoxin HCI )4,2 mg


Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie