• Roll over image to zoom in

SUBMISSION SCIENCE Rocky KO 300 g

44,99€

Vypredané

  • Bez DPH: 37,49€

Rocky KO preworkout od Submission Science obsahuje zatiaľ neprekonaných 100mg DMAA!


Nová formula bola vyrobená z tých najúčinnejších látok! Účinne prispieva k silnej stimulácii, zvyšuje koncentráciu, sústredenosť a zaručuje vysokú motiváciu a extrémnu svalovú napumpovanosť. Vďaka dokonale zvolenému výberu ingrediencií získate rýchlejšiu regeneráciu a cvičenie sa pre vás stáva jednoduchším a plné radosti.


Výskumníci zo spoločnosti Submission  Science v spolupráci so športovcami vylepšili kultový produkt Rocky 1,3 pre maximálny efekt. Ďalším prínosom pre organizmus je, že sa výrobca rozhodol pridať B12 a D3.


Rocky KO predtréningový stimulant je vhodný pre tých, ktorí už majú prežité nejaké to dobrodružstvo so silnými predtréningovkami. Výrobok nie je vhodný pre ľudí mladších ako 18 rokov.


Zloženie


Citrulín malát 2:1 - účastní sa syntézy oxidu dusnatého (NO) čím zvyšuje príjem kyslíku, glukózy, aminokyselín a kreatínu a tým priamo prispieva vzniku nových svalových buniek. Znižuje koncentráciu kyseliny mliečnej a amoniaku v svaloch, čo umožňuje telu rýchlejšie získať energiu zvýšením hladiny kreatínfosfátu a resyntézu ATP.


Agmatín sulfát - je vysoko čistý a prirodzený zdroj agmatínu produkovaný modernými fermentačnými metódami.


Agmatín účinne zvyšuje sekréciu Oxidu dusnatého v ľudskom tele, čo sa prejavuje silným pocitom svalovej pumpy v priebehu tréningu. Rozšírenie ciev spôsobuje mnohonásobné zvýšenie zásobovanie krvi a živín priamo do svalov, čo výrazne urýchľuje proces regenerácie a konštrukcie nových svalových vlákien. V štúdiách používajúcich agmatín sa ukázalo, že jeho účinok podporuje syntézu bielkovín aj 2-násobne.


N-acetyl tyrozín - acetylovaný derivát aminokyseliny L-tyrozín. Bežný L-tyrozín je menej stabilný a tiež menej rozpustný vo vode, čo môže viesť ku zníženej biologickej dostupnosti. N-acetyl-L-tyrozín podporuje funkciu mozgu podporou syntézy katecholamínov, norepinefrínom a dopamínom (neurotransmitéry). N-acetyl tyrozín pomáha pri správnom fungovaní nervového systému a pri udržiavaní normálnych psychologických funkcií a prispieva k zníženiu únavy.


Kofeín citrát - citrát kofeínu získal popularitu vo "Fitness Svete" len nedávno, pretože zvyšuje hladinu kofeínu v krvi rýchlejšie ako iné zdroje. Kofeín bezvodný je bezvodná forma kofeínu zo skupiny organických zlúčenín. Blokuje receptory adenosínu v mozgu, čo má za následok elimináciu pocitu únavy v priebehu tréningu. Vďaka svojmu termogénnemu pôsobeniu tiež účinne spaľuje tuk a zlepšuje bazálny metabolzimus.


1-3 DMAA (Dimethylamine) - veľmi silný stimulant. Stimuluje proces znižovania ukladania tuku a urýchľuje svalovú regeneráciu.


Synefrín HCL - má podobnú štruktúru ako efedrín. Získava sa prirodzeným spôsobom z nezrelých citrusových plodov, napr. Citrus uranium L., Citrus aurantium L.

Stále viac sa pridáva do liekov a výživových doplnkov určených pre športovcov, ale aj pre ľudí s nadváhou. Zrýchľuje metabolizmus, zvyšuje "termogenéziu" - zvyšovanie tepla organizmu, zároveň znižuje chuť k jedlu, zvyšuje duševnú a motorickú aktivitu.

Okrem toho látka zvyšuje fyzickú výkonnosť. Rozširuje priedušky na uľahčené dýchanie.


Higenamine HCL - Preukazuje synergický účinok na NMT, čo spôsobuje uvoľňovanie noradrenalínu a adrenalínu do krvi, čo má za následok rozšírenie dýchacích ciest a tým aj zvýšenie telesného výkonu. Zlúčenina pôsobí ako stimulant, zvyšuje energiu a bdelosť. Higenamine znižuje oxidačný stres tým, že chráni telo pred voľnými radikálmi.


Hordenín - Táto zložka účinkuje predovšetkým pri uvoľňovaní a ochrane norepinefrínu, čo sa prejavuje v náraste metabolizmu, zásobovaní energií a znížením chuti k jedlu. Športovci používajú Hordenine na tri hlavné zisky: znížený obsah tuku, kontrola chuti k jedlu a zvýšená energia. Zlúčenina používaná kulturistami pred tréningom, pre synergické účinky je kombinovaná s PEA (fenyletylamin).


L-Norvalín - pomáha zvyšovať množstvo arginínu v tele. Látka má priaznivý vplyv na posilnenie a udržanie zdravia mnohých funkcií a kondície tela. Prítomnosť L norvalínu v dodatku spôsobuje vazodilatáciu a zvyšuje produkciu oxidu dusnatého, čo zvyšuje prívod kyslíka a živín do buniek, čo spôsobuje dokonalú svalovú pumpu.


Odporúčané dávkovanie

Bez ohľadu na to, aké máte skúsenosti s výrobkami pred tréningom, odporúčame začať s 1/2 (polovičnou!!) odmerkou produktu, aby ste skontrolovali vašu toleranciu zložiek. Po kontrole tolerancie používajte 1 porciu (1 odmerku) 15-30 minút pred tréningom. Neprekračujte 1 porciu denne!


Počet dávok v balení: 30


Upozornenie

  • Neprekračujte dennú dávku!
  • Výživový doplnok neslúži ako náhrada pestrej stravy.
  • Nevhodné pre osoby mladšie ako 18 rokov, pre tehotné a dojčiace ženy.
  • Skladujte na suchom a tmavom mieste. 
  • Chráňte pred deťmi a domácimi zvieratami.
  • Výrobca a predajca nenesú zodpovednosť za následky spôsobené nesprávnym dávkovaním, užívaním v priebehu akokoľvek zhoršeného zdravotného stavu, kombináciou s alkoholom, liekmi alebo drogami.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie