Akcia
  • Roll over image to zoom in

SCITEC NUTRITION HOT BLOOD 3.0 - 300G

11,44€

14,30€

Vypredané

  • Bez DPH: 9,53€

Dostupné možnosti

Predtréningový Komplexný Stimulant


5 KREATÍNOV
L-KARNITÍNY AMINOKYSELINY VITAMÍNYHORČÍKCITRULÍN MALÁT A AAKGKOFEÍN A BETA ALANÍN • S OBSAHOM BIOPERÍNU
 
Počas tréningu, alebo keď vykonávaš fyzickú aktivitu a dosiahneš určitú intenzitu, sa tvoje telo a krv „rozohrejú“, a dokážeš pracovať účinnejšie. HOT BLOOD komplex je dôkladne plánovanou predtréningovou formulou, ktorá podporuje fyzické nároky tvojho tela hlavne v priebehu vysoko intenzívneho tréningu! Náš päťzložkový, 4500 mg-ový kreatínový matrix obsahuje medzi inými najviac vedecky skúmaný typ kreatínu! Je vedecky dokázané, že kreatín aplikovaný v takejto dávke, podporuje výkon pri cvikoch s krátkym časom trvania s výbušnou silou, vykonávaných vysokou intenzitou, ako je napríklad posilňovanie alebo intervalový kardio tréning!٭
Spomedzi vyberaných účinných látok mnohé prispievajú k jednému, alebo aj viacerým nižšie uvedeným fyziologickým účinkom٭


Normálna práca svalov
Normálna funkcia nervového systému: neurotransmisie aj sťahy svalov, vrátane srdcového svalu
Tlmenie pocitu únavy a vyčerpania
Normálna tvorba energie látkovou premenou
Normálna syntéza proteínov/ aminokyselín
Normálna psychologická činnosť
Rovnováha elektrolytov

٭Vedecky dokázané, tvrdenia povolené Európskym úradom pre bezpečnosť potravín (EFSA).
 

Dávkovanie:

Vymiešajte denne 1 dávku (20 g) prášku Hot Blood 3.0 v 400 ml studenej vody. Nápoj je mierne perlivý, preto uvoľnite veko po každých 5 sekundách, aby ste predišli zraneniam. Odporúča sa užívať 30-45 minút pred tréningom, podľa možnosti nalačno. V závislosti od individuálnej citlivosti možno odporúčanú dávku znížiť.
Informácia pre alergikov:
Produkt bol vyrobený v prevádzke so spracovávaním zložiek mlieka, vajec, gluténu, sóje, lieskových orieškov, arašíd, zelera, rýb a kôrovcov.
 

Upozornenie:

Produkt obsahuje kofeín (300 mg/dávka 1500 mg/100 g), užívanie nie je vhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy, osoby citlivé na kofeín, osoby so srdcovými ochoreniami, a osoby s vysokým krvným tlakom! Beta-alanín môže dočasne spôsobovať na povrchu pokožky pocit mravčenia. Produkt može ovplyvňovať vstrebávaťeľnosť a využiteľnosť niektorých liekov! Nevhodný pre osoby so psychickými chorobami a počas liečby liekmi. Pred užívaním konzultujte so svojim ošetrujúcim lekárom! Neprekračujte odporúčanú dennú dávku! Produkt nie je náhradou vyváženej, rôznorodej stravy a zdravého životného štýlu! Skladujte mimo dosahu detí!

 

Príchute:

pomarančový džús, pink limonáda, punč, modrá guarana, červený pomaranč, pomaranč-maracuja, guarana

 

Balenie:

300 g – 15 dávokNapísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie