Akcia
  • Roll over image to zoom in

SCITEC NUTRITION AAKG 100CAPS

11,84€

12,47€

Vypredané

  • Bez DPH: 9,87€

Dostupné možnosti

Arginin alfa-ketoglutarát, nachádzajúci sa v produkte AAKG, je viazaný aminokyselinou s kyselinou alfa-aketoglutarátovou, ktorá patrí medzi kľúčové medzilátky v Krebsovom cykle a pri metabolizme aminokyselín. Kyselina alfa-ketoglutarátová patrí v metabolických procesoch medzi jednu z najdôležitejších transportérov dusíka. Arginín- je jedinou základnou látkou nitrogén-monoxidu (NO), a teší sa čoraz väčšej popularite v kruhu kulturistov, ktorí by si stále radi udržali tvrdú formu. Kyselina alfa-ketoglutarátová je ketokyselinou, vznikajúcou počas dezaminácie glutamátu, a zúčastňuje sa pri biochemických procesoch tvorby energie v bunkách.


Dávkovanie:

Užite denne 4 ks AAKG kapsúl 1 hodinu pred tréningom, alebo ráno nalačno. Odporúča sa cyklický spôsob užívania, s prestávkou po niekoľkých týždňoch užívania.

 


Informácia pre alergikov:

Produkt môže obsahovať stopy mliečnych, sójových, vaječných bielkovín, gluténu, arašidov, lieskových orieškov, rýb a morských plodov!

 


Upozornenie:

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku! Produkt nie je náhradou vyváženej, rôznorodej stravy a zdravého životného štýlu! Skladujte mimo dosahu detí!

 


Balenie:


100 kapsúl – 25 dávokNapísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie