• Roll over image to zoom in

REFLEX HMB 90 kapsúl

19,70€

Vypredané

  • Bez DPH: 16,42€

Reflex HMB

Súčasná legislatívne opatrenia EÚ nám neumožňujú popisovať ďalšie výhody tohto produktu, tak ako to bolo možné skôr. Internetové stránky a odborná literatúra však ešte stále ponúkajú dostatok dostupných, objektívnych informácií o aktívnych látkach v tomto produkte.


HMB, čiže beta-hydroxy-beta-methylbutytrát je dobre známym doplnkom, ktorý možno odporučiť všetkým jedincom orientovaným na rast svalovej hmoty a regeneráciu. Sám o sebe je veľmi účinný, efekt možno posilniť aj v kombinácii s inými doplnkami. Ide o metabolit aminokyseliny leucín, ktorý sa v malom množstve prirodzene vytvára v tele pri proteínovej syntéze.


Hlavné benefity

  • 500 mb HMB v každej kapsuli
  • garancia kvality a účinnosti značky Reflex Nutrition


Vysoká kvalita, pôvod a čistotu použitých zložiek + minimum balastných aditív.

Hlavnou filozofiou všetkých produktov Reflex Nutrition je maximálna kvalita a čistota použitých surovín s minimom balastných aditív. Preto je tiež použitá výhradne forma kapsúl. Značka Reflex Nutrition nevyužíva formu lacnejších tabliet z dôvodu vysokého obsahu balastných "spojív a lepidiel", ktoré môžu vo vysokom počte prípadov tvoriť až 50% tablety.


Odporúčané dávkovanie

Tréningové dni: Berte 3 kapsule 20-30 min. pred tréningom a ďalšie 3 kapsule ihneď po tréningu s po-tréningovým nápojom.

Netréningové dni: Berte 3 kapsule pred raňajkami a ďalšie 3 kapsule pred večerným jedlom.


Nutričné informácie


v 1 kapsule

Hydroxymetylbutyrát vápenatý

500 mg


Doplňujúce informácie

Potravina určená ako doplnok stravy.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie