Akcia
 • Roll over image to zoom in

BeastPink - Pink Drive 300 g

12,85€

16,95€

2 ks

 • Bez DPH: 10,71€
 • Výrobca: GymBeam
 • Kód produktu: 6023
 • Dostupnosť: 2 ks

Dostupné možnosti

Pink Drive od GymBeam je komplexný vegánsky predtréningový stimulant navrhnutý špeciálne pre ženy a ich jedinečné potreby. Je vyrobený zo 4 zmesí, ktorých kombinácia má nenahraditeľný efekt na ceste za vysnívanou postavou. Obsahuje 11 rastlinných extraktov a 151 mg kofeínu v dávke výlučne z rastlinných zdrojov. Nájdete v ňom najpopulárnejšie spaľovače a tiež všetky dôležité aminokyseliny a vitamíny na maximalizáciu vášho výkonu počas tréningu.


Pink Drive - komplexná predtréningovka pre ženy s obsahom 11 rastlinných extraktov a ďalších látok pre energiu, vitalitu, spaľovanie tukov a sústredenosť 

Pink Drive je vegánsky predtréningový stimulant špeciálne navrhnutý pre aktívne ženy. Každú jeho zložku sme starostlivo vyberali tak, aby pochádzala z kvalitných zdrojov a priniesla želaný efekt. Je preto vyrobený z kombinácie 4 zmesí, ktoré sa postarajú o spaľovanie tukov, sústredenosť, doplnenie energie a v neposlednom rade aj o vitalitu z rastlinných výťažkov.


V Pink Drive nájdete dokopy 11 rastlinných extraktov, z ktorých má každý svoje jedinečné účinky. Zmes Green Energy Blend obsahuje až 151 mg kofeínu v dávke výlučne z rastlinných zdrojov, ako sú guarana, zelený čaj, zelená káva, Yerba Maté či kolový orech. Fat Burning Formula v sebe ukrýva všetky osvedčené spaľovače, a to L-karnitín, extrakt z horkého pomaranča, ktorý je prirodzene bohatý na synefrín, a tiež výťažok z hroznových jadierok a čierneho korenia. 
Pink Drive obsahuje aj overenú kombináciu aminokyselín l-citrulín, beta alanín a taurín. Tie sú súčasťou zmesí Focus Blend a Vitality Blend, v ktorých nájdete aj extrakty z koreňa Rhodiola Rosea, sibírskeho ženšenu a tiež z červenej repy. Nechýba ani komplex vitamínov skupiny B, konkrétne vitamíny B3, B6 a B12. Tie účinne zatočia s únavou a vyčerpaním, pretože prispievajú k látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie a pozitívne vplývajú na nervový systém a imunitu. 
Pink Drive je jednoducho špička v oblasti moderných a účinných predtréningových stimulantov pre ženy. Jej účelom je nakopnúť vás k maximálnym výkonom, a tým uľahčiť a urýchliť vašu cestu za vysnívanou postavou. Vďaka sile rastlinných zdrojov a kombinácii štyroch nadupaných zmesí pocítite nával energie na tréningu aj vy.


Pink Drive a jeho výhody

 • unikátny predtréningový stimulant navrhnutý pre ženy
 • obsahuje 11 rastlinných extraktov
 • je bohatý na kofeín výlučne z rastlinných zdrojov
 • nájdete v ňom 4 zmesi pre spaľovanie tukov, sústredenosť, vitalitu a energiu
 • redukuje únavu a vyčerpanie
 • podporuje imunitu a fungovanie nervovej sústavy
 • vhodný aj pre vegánov


Odporúčané dávkovanie

Rozmiešajte 1 odmerku (10 g) v 250 ml studenej vody a užívajte 20 minút pred tréningom.


Zloženie

Príchuť sour watermelon: L-citrulín DL-malát (1:1), Beta-alanín, Glycín, protihrudkujúce činidlo (oxid kremičitý), L-karnitín L-tartrát, extrakt z červenej repy, Taurín, extrakt zo semien Guarany (Paullinia cupana) (štandardizovaný na 22% kofeínu), Maltodextrín, kyselina (kyselina citrónová), extrakt z koreňov Rozchodnice ružovej (štandardizovaný na 5% Rosavínu), extrakt z koreňa Sibírskeho ženšenu (Eleutherococcus senticosus) (štandardizovaný na 0,8% Eleutherosides), extrakt z listov zeleného čaju (Camellia sinensis) (štandardizovaný na 50% polyfenolov, 30% katechínov,15% EGCG, 7% kofeínu), extrakt zo semien Kola nut (Cola acuminate) (štandardizovaný na 10% kofeínu), extrakt z listov Yerba maté (Ilex paraguariensis) (štandardizovaný na 8% kofeínu), extrakt z hroznových jadier (Vitis vinifera) (štandardizovaný na 95% Proanthokyanidinov), 100% prášok z horkého pomaranča (Citrus aurantium), extrakt zo zelenej kávy (Robusta L.) (štandardizovaný na 50% kyselinu chlorogenovú a 2% Kofeín), nikotínamid, extrakt z čierneho korenia (Piper Nigrum) (štandardizovaný na 95% Piperin), sladidlá (sukralóza, Acesulfám-K), soľ, protihrudkujúce činidlo (vápenaté soli kyseliny ortofosforečnej), arómy, pyridoxín hydrochlorid, kyanokobalamín.
 

Príchuť strawberry lemonade: L-citrulín DL-malát (1:1), Beta-alanín, Glycín, protihrudkujúce činidlo (oxid kremičitý), L-karnitín L-tartrát, extrakt z červenej repy, Taurín, extrakt zo semien Guarany (Paullinia cupana) (štandardizovaný na 22% kofeínu), Maltodextrín, kyselina (kyselina citrónová), extrakt z koreňov Rozchodnice ružovej (štandardizovaný na 5% Rosavínu), extrakt z koreňa Sibírskeho ženšenu (Eleutherococcus senticosus) (štandardizovaný na 0,8% Eleutherosides), extrakt z listov zeleného čaju (Camellia sinensis) (štandardizovaný na 50% polyfenolov, 30% katechínov,15% EGCG, 7% kofeínu), extrakt zo semien Kola nut (Cola acuminate) (štandardizovaný na 10% kofeínu), extrakt z listov Yerba maté (Ilex paraguariensis) (štandardizovaný na 8% kofeínu), extrakt z hroznových jadier (Vitis vinifera) (štandardizovaný na 95% Proanthokyanidinov), 100% prášok z horkého pomaranča (Citrus aurantium), extrakt zo zelenej kávy (Robusta L.)( štandardizovaný na 50% kyselinu chlorogenovú a 2% Kofeín), nikotínamid, extrakt z čierneho korenia (Piper Nigrum) (štandardizovaný na 95% Piperin), sladidlá (sukralóza, Acesulfám-K), soľ, protihrudkujúce činidlo (vápenaté soli kyseliny ortofosforečnej), arómy, pyridoxín hydrochlorid, kyanokobalamín.


Tabuľka nutričných hodnôt

Sour watermelon, Strawberry lemonade

1 dávka (10 g)

L-Karnitín

500 mg

Extrakt z hroznových jadier (Vitis vinifera)

100 mg

- Proanthokyanidíny

95 mg

Prášok z horkého pomaranča (Citrus aurantium)

100 mg

Extrakt z čierneho korenia (Piper Nigrum)

10 mg

- Piperín

9,5 mg

L-Citrulín DL Malát (1:1)

3000 mg

- L-Citrulín

1650 mg

Beta Alanín

1000 mg

Extrakt z červenej repy (Beta vulgaris)

500 mg

Extrakt z koreňov Rozchodnice ružovej

200 mg

- Rosavín

10 mg

Extrakt z koreňa Sibírskeho ženšenu (Eleutherococcus senticocus)

200 mg

- Eleutherosides

1,6 mg

Extrakt zo semien Guarany (Paullinia cupana)

450 mg

- Kofeín

99 mg

Extrakt z listov zeleného čaju (Camellia sinensis)

200 mg

- Polyfenoly

100 mg

- Katechíny

60 mg

- EGCG

30 mg

- Kofeín

14 mg

Extrakt zo semien Kola nut (Cola acuminate)

200 mg

- Kofeín

20 mg

Extrakt z listov Yerba Maté (Ilex paraguariensis)

200 mg

- Kofeín

16 mg

Extrakt zo zelenej kávy (štandardizovaný na 50% kyselinu chlorogenovú)

100 mg

- Kyselina chlorogenová

50 mg

- Kofeín

2 mg

Glycín

600 mg

Taurín

500 mg

Vitamín B3

32 mg (200%*)

Vitamín B6

1,4 mg (100%*)

Vitamín B12

2,5 µg (100%*)

* Referenčný príjem priemerného dospelého (8400 kJ / 2000 kcal).


Upozornenie

 • Nie je náhradou pestrej stravy.
 • Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie.
 • Obsahuje kofeín (151 mg na porciu).
 • Neodporúča sa deťom, tehotným a dojčiacim ženám.
 • Držte mimo dosahu detí.
 • Ak máte problémy so srdcom, štítnou žľazou, obličkami alebo pečeňou, pred použitím sa poraďte so svojím lekárom.
 • Skladujte na suchom mieste pri teplotách 0-25°C, chráňte pred priamym slnečným žiarením.
 • Spotrebujte najneskôr do 6 mesiacov po otvorení.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie