POWERLOGY

POWERLOGY

"Kvalitné jedlo mení myslenie"

Touto myšlienkou sa značka Powerlogy drží a dáva si záležať na prvotriednej kvalite a chuti potravín.


Sociálna zodpovednosť a maximálna transparentnosť

Pre Powerlogy je dôležitá sociálna zodpovednosť a transparentnosť. Táto značka si stojí za tým, že nemá čo skrývať.


1.    Pôvod surovín

Väčšina surovín, ktoré Powerlogy využíva, sú v BIO kvalite (viac v časti BIO certifikácia). Potrpia si na kvalite vstupných surovín, ktorá musí byť prvotriedna. Pôvod každej suroviny obsiahnutej v jednotlivých produktoch nájdete pri popise zloženia jednotlivých produktov v našej ponuke.


2.    Výroba produktov

Výrobu produktov pre Powerlogy zabezpečujú ich partneri. Powerlogy nevlastní žiadne závody ani stroje. Tak, ako im záleží na kvalite surovín, záleží im aj na kvalite ich spracovania.


Všetky ich produkty sa vyrábajú a plnia na Slovensku okrem Granoly, MCT olejov a Ghee. Je to z dôvodu, že pri týchto produktoch zatiaľ nenašli slovenského producenta, ktorý by bol schopný zabezpečiť dostatočnú kvalitu. Granola sa pre Powerlogy vyrába v ČR a producenta Ghee perfektnej kvality objavili v Slovinsku.

Výrobným procesom Powerlogy minimalizuje dopad na životné prostredie v rámci BRC certifikácie.


3.    BIO certifikácia

Väčšina produktov od Powerlogy sa môže hrdiť označením BIO, ktoré na základe legislatívy prideľuje spoločnosť Naturalis. Niektoré ingrediencie v BIO kvalite nemajú, pretože buď jednoducho nie sú dostupné, alebo sú natoľko cenovo nerentabilné, že v rámci pomeru cena/kvalita uprednostnili suroviny bez BIO kvality. To však neznamená, že sú nekvalitnejšie, skôr že nimi vybraný dodávateľ nepožiadal o certifikáciu. Za kvalitou všetkých surovín si Powerlogy nekompromisne stojí.

Neboli nájdené žiadne produkty.