Akcia
  • Roll over image to zoom in

SCITEC NUTRITION 100% CREATINE 300G

8,55€

9,34€

Vypredané

  • Bez DPH: 7,13€

Dostupné možnosti

100% Kreatín Monohydrát

Kreatín je organická kyselina obsahujúca dusík, ktorá sa vyskytuje v tele stavovcov. Až 95% kreatínu, ktorý sa vyskytuje v tele, sa nachádza vo svalstve. Napomáha v zásobovaní každej bunky energiou, v prvom rade však svalových buniek tým, že zvyšuje tvorbu adenozýn-trifosfátu (ATP), ktorý slúži ako energetická zásoba na bunkovej úrovni a ktorý okrem iného zabezpečuje stiahnutie svalu. A však 100% Creatine obsahuje najviac vedecky skúmanú formu kreatínu. Je vedecky dokázané, že kreatín v 3g-vých denných dávkach, podporuje výkon pri cvikoch s krátkym časom trvania s výbušnou silou, vykonávaných s veľkou intenzitou, ako je napríklad posilňovanie alebo intervalový kardio tréning.*


* Vedecky dokázané, tvrdenia povolené Európskym úradom pre bezpečnosť potravín (EFSA).


Dávkovanie:


Pre dosiahnutie pozitívnych účinkov je potrebné prijať minimálne 3 gramy kreatínu denne! Vydeľte svoju telesnú hmotnosť (kg) 3-mi a množstvo (v gramoch) užite každý deň v čase zaťaženia (dávkovanie v prvom týždni). Po uplynutí tejto doby sa odporúča užívať udržiavaciu, polovičnú dávku. Užívajte nalačno, podľa možnosti po tréningu spolu s jednoduchými sacharidmi. Ku každým 3 gramom kreatínu vypite pre dosiahnutie správneho rozpustenia 300 ml tekutiny. Neužívajte naraz väčšie množstvo než 10 gramov a dennú dávku rovnomerne rozdeľte! 

 


Upozornenie:


Neprekračujte odporúčanú dennú dávku! Produkt nie je náhradou vyváženej, rôznorodej stravy a zdravého životného štýlu! Uchovávajte uzamknuté pred malými deťmi!

 


Informácia pre alergikov:


Produkt môže obsahovať stopy mlieka, vajec, gluténu, sóje, lieskových orieškov, rýb a morských živočíchov!

 


Balenie:


300 g – 88 dávok


Zloženie: 

100% kreatín monohydrát


Nutričné hodnoty: 5g
100% kreatín monohydrát 5000 mg


Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie