PROTEÍNOVÉ SUŠIENKY Z ARAŠIDOVÉHO MASLA

Tieto jednoduché proteínové sušienky z arašidového masla sú bez múky, pozostávajú iba zo 4 ingrediencií a ich výroba trvá menej ako 24 minút! Každý koláčik obsahuje 10 gramov bielkovín a ich jemná chuť vás dostane!


Ako pripraviť proteínové sušienky z arašidového masla čo najlepšie?

Aj keď tieto sušienky pozostávajú iba zo štyroch ingrediencií a sú super jednoduchým receptom, je treba spomenúť pár vecí, ako ich urobiť čo najlepšie.

Čítať viac

Fit Brownies

Tieto fit brownies s nízkym obsahom sacharidov a jednoduchou prípravou sa doslova topia v ústach.


12 porcií
Čas prípravy: 10 minút
Čas pečenia: 20 minút


  • BEZ LEPKU
  • KETO-FRIENDLY


Tieto low-carb brownies sušienky sú mäkké, vláčne a uspokoja všetky vaše zmysly.


Čo budeme potrebovať?

  • 1/2 šálky (55 g) mandľovej múky
  • Čítať viac

Ako efektívne zahriať telo pred silovým tréningom?

Keby ľudia poznali jednoduchú zmenu, ktorá by napomohla efektivite v ich rutine pri cvičení a zároveň by boli menej náchylní k zraneniu, isto by sme ju privítali všetci, však?


Existuje, no napriek tomu ju väčšina ľudí nerobí.
Zahriatie svalov pred cvičením trvá niekoľko minút a prináša so sebou množstvo výhod. Stručne povedané, je nevyhnutné vtesnať do ..

Čítať viac

BANANA SPLIT s kešu orieškovým maslom

Tento zdravý a jednoduchý recept je ideálnou voľbou ako odštartovať deň s úsmevom!


Kešu orieškové maslo od PROTEIN NUTS dokonale ladí s bielym gréckym jogurtom, chutným ovocím a müsli. Fantázii sa medze nekladú a pokojne si do receptu pridaj ingrediencie, ktoré miluješ, ako napríklad čokoládové lupienky.  


Suroviny

  • 1 celý banán
  • 1 šálka čerstvého bobuľového ovocia (jahody, čučoriedky, černice)
  • 1/4 šálky Granoly alebo ľubovolné müsli<..

Čítať viac

Ako alkohol ovplyvňuje chudnutie a rast svalov

Čo chvíľu nám začne obdobie vianočných sviatkov a preto úprimný a povedzme si na rovinu, málo kto odmietne pár pohárov šampanského alebo iný druh alkoholu počas týchto sviatkov. Preto by som s v danom príspevku rád zobral otázkou týkajúcej sa :Ako alkohol ovplyvňuje chudnutie a rast svalov“.


Alkohol spomaľuje proces spaľovania tukov:

..

Čítať viac

Stravovanie počas náboru svalovej hmoty: najčastejšie chyby.

Nakoľko sme sa v predchádzajúcom príspevku venovali téme mýtov o športovej výžive, tak prečo nepokračovať v podobnej téme a rozobrať si problematiku týkajúcej sa náboru svalovej hmoty.

A tak tu sú 3 základne chyby, ktorých sa môžte dopustiť aj vy pri naberaní svalovej hmoty.

1. Chýba vám kontrola množstva spotrebovanej ene..

Čítať viac

6 Tipov ako si udržať motiváciu pri cvičení

«Je potrebných 21 dní, kým si zvyknete na šport, ale k šiške si zvyknete na prvýkrát!». Nakoľko sú otázky ohľadom výživy pri športe viac menej jasné, tak ako sa prinútiť venovať sa športu? Celkovo povedané, ak si tvrdo zaumienite vstať..

Čítať viac

5 Mýtov o športovej výžive

5. Mýtov o športovej výžive.

 

Stále viac a viac ľudí sa snaží viesť zdravý životný štýl a trénovať podľa svojich možností. Z tejto snahy viesť zdravý životný štýl sa vytvoril nový módny trend a preto sa ľudia, ktorý žijú takýto život stávajú uvedomenejšími a kompetentnejšími pri výbere rôznych výrobkov športovej výživy. Samotný  predajcovia taktiež reagujú na tento nový módny trend a preto poskytujú stále viac a viac informácií o športov..

Čítať viac

Ako začať so zdravým životným štýlom

Určite poznáte ten pocit, že sa odhodláte so sebou niečo urobiť, resp. niečo pre seba urobiť. Začnete zdravo jesť, začnete chodiť do gymu, ale tým, že si nie ste istý tým, čo vlastne robíte, alebo či to robíte správne, tak sa často krát stáva, že skôr než vôbec začnete, tak aj zlyháte. Viem, že sa opakujem, ale verte mi, že ja som zlyhal asi 50 krát. Ale to nie je vôbec dô..

Čítať viac