BANANA SPLIT s kešu orieškovým maslom

Tento zdravý a jednoduchý recept je ideálnou voľbou ako odštartovať deň s úsmevom!


Kešu orieškové maslo od PROTEIN NUTS dokonale ladí s bielym gréckym jogurtom, chutným ovocím a müsli. Fantázii sa medze nekladú a pokojne si do receptu pridaj ingrediencie, ktoré miluješ, ako napríklad čokoládové lupienky.  


Suroviny

  • 1 celý banán
  • 1 šálka čerstvého bobuľového ovocia (jahody, čučoriedky, černice)
  • 1/4 šálky Granoly alebo ľubovolné müsli<..

Čítať viac

Ako alkohol ovplyvňuje chudnutie a rast svalov

Čo chvíľu nám začne obdobie vianočných sviatkov a preto úprimný a povedzme si na rovinu, málo kto odmietne pár pohárov šampanského alebo iný druh alkoholu počas týchto sviatkov. Preto by som s v danom príspevku rád zobral otázkou týkajúcej sa :Ako alkohol ovplyvňuje chudnutie a rast svalov“.


Alkohol spomaľuje proces spaľovania tukov:

..

Čítať viac

Stravovanie počas náboru svalovej hmoty: najčastejšie chyby.

Nakoľko sme sa v predchádzajúcom príspevku venovali téme mýtov o športovej výžive, tak prečo nepokračovať v podobnej téme a rozobrať si problematiku týkajúcej sa náboru svalovej hmoty.

A tak tu sú 3 základne chyby, ktorých sa môžte dopustiť aj vy pri naberaní svalovej hmoty.

1. Chýba vám kontrola množstva spotrebovanej ene..

Čítať viac

6 Tipov ako si udržať motiváciu pri cvičení

«Je potrebných 21 dní, kým si zvyknete na šport, ale k šiške si zvyknete na prvýkrát!». Nakoľko sú otázky ohľadom výživy pri športe viac menej jasné, tak ako sa prinútiť venovať sa športu? Celkovo povedané, ak si tvrdo zaumienite vstať..

Čítať viac

5 Mýtov o športovej výžive

5. Mýtov o športovej výžive.

 

Stále viac a viac ľudí sa snaží viesť zdravý životný štýl a trénovať podľa svojich možností. Z tejto snahy viesť zdravý životný štýl sa vytvoril nový módny trend a preto sa ľudia, ktorý žijú takýto život stávajú uvedomenejšími a kompetentnejšími pri výbere rôznych výrobkov športovej výživy. Samotný  predajcovia taktiež reagujú na tento nový módny trend a preto poskytujú stále viac a viac informácií o športov..

Čítať viac

Ako začať so zdravým životným štýlom

Určite poznáte ten pocit, že sa odhodláte so sebou niečo urobiť, resp. niečo pre seba urobiť. Začnete zdravo jesť, začnete chodiť do gymu, ale tým, že si nie ste istý tým, čo vlastne robíte, alebo či to robíte správne, tak sa často krát stáva, že skôr než vôbec začnete, tak aj zlyháte. Viem, že sa opakujem, ale verte mi, že ja som zlyhal asi 50 krát. Ale to nie je vôbec dô..

Čítať viac